Ankara Hareketli Turlarda Covid-19 Önlemleri

 Ankara Hareketli Turlarda Covid-19 Önlemleri

Ankara hareketli turlarda Covid-19 önlemleri büyük bir titizlikle uygulanmaya devam ediyor. İçerisinde olduğumuz bu pandemi sürecinin daha da uzayacağını öngörürsek artık bizler bu tedbirleri almaya, gezginlerimiz de bu kurallara alışacak gibi görünüyor.

Operatörümüz Ankara’dan Türkiye’nin dört bir köşesine özel turlar sunuyor. Ankaralıların en sevdiği tur programları daima Buskirala öncülüğünde yapılıyor. Bu trendi bozmamak için yoğun tedbirler altında gezilerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Buskirala’nın pandemi döneminde misafirlerin sağlığı konusunda en hassas operatörlerden biri olması gezginlerimizin beklentilerini de yüksek tutuyor. Bu sayede bu sürece hep birlikte alışıyoruz. Tedbirleri gevşetmenin aksine her programda aynı hassasiyetle koronavirüs önlemlerini alan operatörümüz her tur programında güven sunuyor.

Önlemlerimiz

  1. Hes Kodu Zorunluluğu
  2. Maske Zorunluluğu
  3. Araç İçi Dezenfektanlar
  4. Tur Araçlarında Maske Dağıtımı
  5. Konaklamalı Tur Programlarında Güvenli Turizm Sertifikalı Oteller
  6. Tüm turlarda negatif basınca sahip tur otobüs ve minibüsleri

Burada saydığımız 6 tedbirin yanı sıra operatörümüz Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Aşı olan ve virüsü atlatan misafirlerimiz ile aşı olmamış ve virüse yakalanmamış gezginlerimizi ayırıyoruz. Tüm programlarımız 2 farklı araç ile yapılıyor. Bu sayede pandemik açıdan Türkiye’nin en güvenli seyahatini sunan tur operatörü olabiliyoruz.

Ankara kalkışlı turlar hakkında daha detaylı bilgi almak için 08508405250.