Ankara Halkının Doğaya Olan Aşkı

 Ankara Halkının Doğaya Olan Aşkı

Ankara halkının doğaya olan aşkı başkentin bulunduğu konumu ve yoğun iş hayatı sebebiyle tartışılmaz seviyelerdedir. Bu aşkı hep birlikte yaşamak varken neden betonlar arasında sıkışıp kalalım?

İşten eve evden işe sürüp giden bir hayat. Ne tempo bitiyor ne stres. Senede bir haftayı da kendimize ayırmayalım mı? Yada en azından ayda bir günü. Ankara çıkışlı konaklamalı turlar veya Ankara çıkışlı günübirlik turlar içinizdeki doğa aşkının bir nebze de olsa dinmesini sağlayabilir. Şahsen ben bunu düzenli olarak yapıyorum.

Üzerimdeki tüm stresi dağıtıyorum adeta. Sıkı bir doğa aşığı olarak her iki haftada bir gün mutlaka bir doğa gezisine yada tura katılıyorum. Belki de bu rahatlığım buradan geliyor. Bunu ben Buskirala ile yapıyorum. Tavsiye de ediyorum ama yine de tabi ki son karar sizin.

Günübirlikler ile başlamanızı tavsiye ediyorum. Bu sayede hem operatörün hizmet kalitesini anlıyorsunuz. Hem de ortama alışmanız daha kolay oluyor. Tabi ucuz olması da etkenler arasında. Günübirlikten sonra bir gece konaklamalı yada daha uzun programlara zaten katılmak isteyeceksiniz. Bir süre daha gezdikten sonra tura çıkmadan duramayacağınız günler sizi bekler.

Gecikmeyin, yok olmadan keşfedin. Şundan hepimiz emin olalım. Dünya yüz yıl önce daha güzeldi. Yüz yıl sonraki insanlık da böyle düşünecek. Çünkü her geçen gün bir yerleri yıkıp döküyor, mutlaka dünyaya zarar veriyoruz. Gideceğiniz yer her neresi olursa olsun acele edin.

Yok olmadan keşfedin.

Ankara’dan grup olarak gezmek için buskirala.com’un Ankara’da otobüs kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.