Ankara Çıkışlı Bolu Turu

 Ankara Çıkışlı Bolu Turu

Ankara çıkışlı Bolu turu seçenekleri için Günübirlik Turlar kategorimizi inceleyebilirsiniz. Ankara çıkışlı bolu turlarımız Beypazarı Abant Gölcük Turları, Yedigöller Turları ve Mudurnu Sünnet Gölü Turları olmak üzere üçe ayrılır. Şimdi turlarımız hakkında yüzeysel bilgiler verelim.

Bolu turu deyince akla ilk gelen Abant Gölcük turudur. Acentamız Abant Gölcük turlarına Beypazarı İnözü vadisinde serpme kahvaltıyı da ekleyerek daha kaliteli bir tur sunuyor. Nallıhan kuş cennetinide görebileceğiniz Beypazarı Abant Gölcük turumuz günübirlik tur seçeneklerimiz arasında en çok tercih edilen üç turdan biridir. Aynı zamanda doğa turları kategorimizin en çok tercih edilen turudur.

Kışın sobanın başında, yazın yemyeşil bir bahçede aldığımız kahvaltının ardından Abant’ı gezeriz. Abant gezimizin akabinde Gölcük’te güzel bir doğa yürüyüşü yapar ve Ankara’ya dönmek üzere yola koyuluruz. Her hafta sonu Abant Gölcük turunu düzenliyoruz. Yoğun dönemlerde hafta içi de düzenlenen bu programı hafta içi yapılabilecek aktiviteler listenize alabilirsiniz. Ankara’nın en çok sevdiği turlar arasında yer alan bu turlarımıza ister Cumartesi ister Pazar günleri yıl boyunca katılım sağlayabilirsiniz.

Ankara çıkışlı Bolu turlarının olmazsa olmazı Yedigöller turudur. Özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında çok rağbet gören bu turistik destinasyon son yıllarda Ankaralıların vazgeçilmezlerinden olmayı başarmıştır. Ankara çıkışlı Bolu turu organizasyonlarımızda Abant Gölcük turu haricinde tüm turlarımız araç içi kahvaltı paketi ile satışa sunulur. Yedigöller turunda da yine araç içi kahvaltı paketi ve sıcak içecek ikramlarımız bulunur.

Öğle yemeğimizi ise bölgede mangalda alırız. Web adresimizde yazan standart fiyatlar içerisinde öğle yemeği dahil değildir. Turu satın alırken ekstralar bölümünden öğle yemeklerinizi de online satın alabilirsiniz. Bu sayede her şey dahil bir günübirlik tur almış almış olursunuz.

Bolu turlarımız arasında Sünnet gölü turu da bulunmaktadır. Mudurnu’yu ve Sünnet Gölünü gezdiğimiz bu kusursuz tur programında yüzde yüze yakın müşteri memnuniyeti alıyoruz. Turdan sizlerin yorgun dönmemesi için koşturmaca ile geçen bir tur programı yerine, doğanın sesini dinleyebileceğiniz keyifli programlar hazırlıyoruz.

Ankara’dan kiralık minibüs ve midibüslere ulaşma için bağlantıyı tıklayın > https://www.buskirala.com/minibus-kiralama-ankara/