Amasra Safranbolu Tur Serüvenleri

 Amasra Safranbolu Tur Serüvenleri

Amasra Safranbolu turu yaz döneminin vazgeçilmez gezilerindendir. Genellikle günübirlik olarak organize edilen bu geziler Ankara’dan normal dönemde her hafta sonu, yoğun dönemde ise hafta sonu ve hafta içi düzenlenir. Buskirala baharın gelişi ile birlikte bu programların en kapsamlılarını sunar.

Ankara çıkışlı Amasra turları konaklamalı olarak da satışa sunulur. Genellikle 1 gece konaklamalı olarak organize edilen bu programlar günübirlik turlar kadar olmasa da oldukça fazla tercih edilir.

Amasra gezi programlarına günübirlik Safranbolu’da dönem dönem eklenir. Amasra – Safranbolu turu olarak satışa sunulan bu geziler programında sadece Amasra olan turdan daha düşük memnuniyet oranına sahiptir. Bu nedenle Buskirala Ankara’dan günübirlik Amasra turuna Safranbolu’yu dahil etmez. Konaklamalı turumuzda Safranbolu’da program içerisinde yer alır.

Amasra turları bölgenin eşsiz turizm altyapısı ve doğal güzellikleri sebebiyle yoğun talep alır. Standart bir tura neler katabiliriz düşüncesi ile Buskirala bu gezileri her şey dahil Amasra turu olarak ayrıca satışa sunuyor. Bu sayede bölgede ek ücretler ile karşılaşmıyorsunuz.

Safranbolu’yu ayrıca gezmek isteyen misafirlerimiz için Safranbolu turu Ankara çıkışlı olarak ayrıca organize ediliyor. Her iki destinasyonun aynı programa sıkıştırılması turun verimini düşürerek koşuşturmalı bir geziye dönüştürüyor. Bu nedenle operatörümüz bu gezileri ayrı ayrı satışa sunuyor. Her ikisini de gezmek isteyen misafirlerimiz konaklamalı Amasra turu programını tercih edebilirler.

Amasra’yı daha detaylı incelemek için Bartın gezilecek yerler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.