Amasra Gezi Rotası

 Amasra Gezi Rotası

Ankara’dan organize ettiğimiz Amasra programları bu yıl acentamızın en çok tercih edilen günübirlik tur seçeneklerinden biridir. Batı Karadeniz’in en güzel turizm destinasyonlarından biri olan Amasra’yı sevdikleriniz ile doyasıya gezebileceğiniz güzel bir program hazırladık. Bu yaz birlikteyiz.

Gezi rotamızı incelemek ve gördüğümüz destinasyonlar hakkında bilgi almak için Amasra’da nereyi geziyoruz? sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Amasra turlarımız ilkbahar mevsimi ile başlayıp sonbahar mevsimi ile sonlanır. Sizin keyifli anlar geçirmeniz için sadece yaz döneminde bu tur düzenlenir. Günübirlik Amasra turumuzda Ankara’nın bir çok noktasından tur katılma avantajı sunarız. Bu noktalar Kızılay, Milli Kütüphane, Armada, Ümitköy Köprüsü, Koru Sitesi, Yaşamkent ve Optimum Avm’dir.

Sabah 07:15’te Kızılay merkez ofisimizin önünden hareket eder ve diğer noktalara doğru yol alır. Rezervasyon sırasında evinize en yakın durağı seçerek ulaşım kolaylığı sağlayabilirsiniz. 0-6 yaş arası küçük misafirlerimize ücretsiz olarak sunduğumuz bu turlarımızda kaliteli bir program ve nezih bir ortam bulacaksınız.

Ankara’dan ayrılırken araç içi kahvaltımızı alırız. Bu sırada sizlere içecek ikramımız da olacaktır. Amasra’ya saat 11:30 – 12:00 civarında ulaşırız. Öğle yemeği alacağımız restoranımız bizler için hazır olacaktır. Rehberimizin vereceği programa uyacak şekilde yemeğimiz sonrası Amasra’yı gezeriz. Sonrasında tavsiyemiz tekne turunu kaçırmayın. Tur ücretine dahil olarak sunulmasa da tekne turları Amasra’da uygun fiyatlıdır.

Akşam rehberimizin belirlediği saatte turumuzu sonlandırır, aracımıza geçeriz. Keyifli bir yolculuk bizi bekler. Sizleri aldığımız noktalarda bırakarak vedalaşırız. Amasra turumuz öğle yemekli veya öğle yemeksiz olacak şekilde iki farklı seçenek ile satışa sunuluyor. Dilerseniz 12 taksite kadar ödeme kolaylığı da sunabiliyoruz.

Ankara Kalkışlı Amasra Gezi Fiyatları

Günübirlik Amasra turu fiyatlarını acentemiz daima güncel tutar. Transfer aracı, rehberlik hizmeti, öğle yemeği ve araç içi ikramlardan hiç bir kısıntıya gitmeden sizlere en uygun fiyatı sunmayı hedefleriz. Kaliteden taviz verip sizleri üzmektense kar marjımızı düşük tutmayı daha güzel bir seçenek olarak görüyoruz.

Amasra turu organizasyonlarımızda bu sebeple memnuniyet oranı %96’dır. Bunun vermiş olduğu gururla bu yıl daha güzel turlar ortaya çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz.

Turlarımıza grup olarak katılmanız için Ankara’da kiralık otobüsler sunarız.