7/24 Çalışan Seyahat Acentası

 7/24 Çalışan Seyahat Acentası

Size en iyisini sunma hedefi ve heyecanı ile gece gündüz demeden çalışan bir ekip ile hizmet hazırlıyoruz. Herkes bir şeyler satıyor ülkemizde, fakat hizmet üretmek farklı bir şeydir. Her şey ofiste çalışmakta olan satış ekibinin misafirlerimizi güler yüzle karşılaması ile başlar. Ardından bir çorap söküğüdür adeta işler. Öğle yemekleri ayarlanır, transfer aracı hazırlanır ve kontrol edilir, rehberimiz ile görüşüp bilgi verilir. Bir çok iletişim sırası ile yapılır. Ardından en önemlisi misafirlerimize bilgi sms’leri ulaştırılır.

Bir işin mutfağında bulunmak gerçekten farklı bir his. Sanırım biz uzun yıllardır aynı sektörde hizmet vermemiz sebebiyle bazı durumlara karşı daha dirayetli ve pratik çözümlü hale gelmişiz. Problemlerin giderilmesinden başka hiç bir işi olmayan bir ekibe sahibiz. Üstelik tamamı işini severek yapıyor. Gecenin bir yarısı misafirlerimize güle güle diyebilmek için ofise geçen ve arkasından neredeyse su dökecek kadar işini severek yapan bir ekip! Gece saat 4 civarında kaptanlarımızı tek tek arayıp hal hatır ve uyku durumunu soran bir ekip! Böyle bir organizasyonun içerisinde kim olsa zamanla aynı hislere kapılırdı emin olun.

Bu sektörde uyumak yok. Gece gündüz kavramları yok. Sadece bir organizasyon gibi görünsede dışarıdan, içinde olan bilir işin zorluklarını. Her sektörde olduğu gibi işini severek yapanların kazandığı bir sektörün içerisindeyiz.

Yoksa gece 01:30 da hangi güç yazdırabilirdi bu makaleyi bize?

7/24 Çalışan Seyahat Acentası