4 Günde Neler Yapılır?

 4 Günde Neler Yapılır?

4 günde neler yapabilirsiniz? Önümüzdeki 4 günü öyle güzel bir organizasyon ile dolduruyoruz ki ömrünüz boyunca bu anıları unutmayacak ve tekrar tekrar katılmak isteyeceksiniz.

3 gece konaklamalı Karadeniz turu organizasyonumuz hayatınızı renklendirecek. 6 gece 7 gün olarak organize ettiğimiz daha uzun Karadeniz gezilerine alternatif olarak sunduğumuz bu programlar her yıl Nisan ile Ekim ayları arasında organize ediliyor. Üstelik her hafta.

Karadeniz bölgesini merak edip vakti kısıtlı olan misafirlerimizin tercih ettiği bu programlarda Boztepe, Giresun, Atatürk Köşkü, Gümüş Atölyeleri, Sümela Manastırı, Ayasofya, Hamsiköy, Uzungöl, Zilkale, Palovit, Çinçiva, Ayder yaylası, Gelintülü Şelalesi, Horon Düzlüğü, Çay Fabrikası, Sürmene Bıçakcısı, Tarihi Memiş Ağa Konağı, Ordu ve Çotanak Fındık Onur Anıtı, Bandırma Vapuru, Amazon Köyü ve Amisos Tepesini görürsünüz.

Dolu dolu ve kaliteli bir 4 gün için en doğru seçenek profesyonel rehberler eşliğinde bir programdır. Üstelik bu programlarda tüm sabah kahvaltıları, akşam yemekleri, gidiş dönüş ulaşım, lüks otellerde konaklama, rehberlik ve programda bulunan geziler ücrete dahildir. 4 günlük programlara Batum gezisi dahil değildir. Batum’u gezmek için en kapsamlı Karadeniz programları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

4 günlük programlarımıza grup rezervasyon yapmanız da mümkündür. 10 kişi ve üzeri gruplarınıza daha uygun fiyatlar sunabilen operatörümüz bazı konularda sizlere ek avantajlarda sağlar. Örneğin aracın hareket noktasını siz belirleyebilir, iş yeriniz veya dilediğiniz herhangi bir yerden programı başlatabilirsiniz.

Karadeniz tur programlarını tanıttığımız gezi.buskirala.com/karadeniz-turu-program-cesitleri sayfamızı ziyaret edin.