3D Güvenli Ödeme ile Keseniz Koruma Altında

 3D Güvenli Ödeme ile Keseniz Koruma Altında

Günümüzde teknoloji çığır açtıkça ödeme yöntemlerindeki yasadışı işlemler de her geçen yıl artıyor. Bu durumda en güvenli işlemin müşteri kart bilgilerinin firmalara ulaşmadan direk ilgili bankaya yönlendirilmesi oluyor. 3D Security olarak isimlendirilen bu sistem ile web adresimizde yaptığınız ödeme işlemlerinde banka ile sizin aranızda hiç bir kurum, kuruluş veya yazılım bırakmıyoruz. Bu sebeple %100 güvenli ödeme garantisi sağlayabiliyoruz.

Ülkemizde kullanılan tüm temaslı veya temassız kredi kartları ve banka kartları ile buskirala.com adresinden güvenle ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme aşamasında cep telefonunuza gelen sms ile onayınız alındıktan sonra tam olarak ödemeyi gerçekleştirmiş olursunuz. Bu durumda en önemli unsur kredi kart bilgileriniz ve cep telefonunuzun kötü niyetli kişilerin eline geçmediğinden emin olmanızdır.

Herhangi bir müdahale hissettiğinizde, cep telefonunuzu kaybettiğinizde veya kredi kartlarınızı kaybettiğinizde en kısa sürede bankanıza haber vermeniz bu açığı da kapatacaktır.

Siber güvenliğin son noktasını kullandığımız ödeme sistemlerimizde Advantage kart, Axess, Bank kart, Bonus, World, Card Finans, Maximum kart, Paraf kart ve Kuveyt Türk kartları ile 12 taksite kadar ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu durum yeni trend konaklamalı programlar ve günübirlik turlar ile sınırlı değil. Tüm tatil paketlerinizi, balayı tatilinizi veya turlarınızı taksitlendirebilirsiniz.

Türkiye’nin en zengin konaklamalı gezi çeşitliliğine sahip tur operatörü Buskirala ile şimdi keşfetme zamanı.

İptal olan konaklamalı turlar veya günübirlik turlarda anında iade garantisi sunan tek operatörden hizmet almanın ayrıcalığını yaşayın.