2024 Yılında Neler Yapacağız?

 2024 Yılında Neler Yapacağız?

2024 yılı turlarının çok yoğun geçeceğinden hepimiz eminiz. 2020 yılını evde geçiren Dünya halkları zorlanmaya başlıyor. İnsanın doğasına aykırı evde kalmak! Malum Koronavirüs salgını bizleri buna mecbur etse de Türkiye ve Dünya halkları 2024 yılında 2020’nin acısını çıkaracağını söylüyor. Şimdiden tatil ve tur programlarının hesabını yapan özellikle orta yaş grubu kesimler arasında erken rezervasyon turları’na talep yoğunlaşmaya başladı.

Ülkemizde özellikle Karadeniz, Ege ve Akdeniz turları üzerinde bir yoğunlaşma var. Covid-19 salgınının 2021 yılının ilk yarısında sonlanacağı ümidi ile turizm firmaları da çalışmalarına hız vermeye başladı. Tüm seyahat acentaları gibi Buskirala.com’da 2024’e hazır! Yeni yılımızda daha kusursuz bir hizmet sunmayı hedefleyen acentamız, pandemi sürecinde Türkiye’nin her bölgesini karış karış gezip otel, tesis ve restoran anlaşmalarını geçtiğimiz günlerde tamamladı.

Sizleri şaşırtacak derecede sunmayı planladığımız kaliteyi daha da yüksek tutmak için özel tur otobüslerimizi dahi hazırladık. Gümbür gümbür bir 2021 bekliyoruz. Ankara’nın en güvenilir tur şirketleri arasında başı çekmeye devam eden Buskirala, pandemi sürecinde müşterilerine sunduğu aynı gün iade politikası ile yerini sağlamlaştırmayı başardı. Hiç bir müşterimiz yoktur ki ücret iadesini bir hafta geç alsın! Bu güvenin verdiği güç ile; 2024 yılı erken rezervasyon turlarını içi rahat şekilde alan misafirlerimize, tur tarihinden bir hafta öncesine kadar verecekleri tura katılmama kararlarında kesintisiz ve aynı gün ücret iadesi garantisi veriyoruz.

2024 Yılının En İyi Turu

Bu turu seçerken öyle zorlandık ki! Her biri birbirinden kıymetli, birbirinden keyifli turlar arasında kaybolduk. En sonunda 2021 yılının en iyi turu seçeneğini sizlerden gelen geri dönüşlere göre seçme kararı aldık. www.buskirala.com adresinde satın alabileceğiniz 2021 yılının en iyi turu Karadeniz turları arasında Karadeniz Rüyası, Gap turları arasında Butik Gap turu, Günübirlik turlar arasında ise Kütahya turunu seçtik. Siz de deneyin. Pişman olmazsınız.