1 Günde Neler Yapabilirsin?

 1 Günde Neler Yapabilirsin?

Bir günde neler mi yapılır? Öyle çok seçenek var ki kafanız karışacak. Hep çıkıp aynı yerleri görüp dolaşıp geri eve dönmekten sıkılanlar için bazı eğlenceli organizasyonlar hazırladık. Bu organizasyonlarda kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Hep kendi aracınızla mı dolaştınız ülkemizi? Bu kez biraz farklı olacak. Sizler için profesyonel ellerden çıkan bazı aktiviteler hazırladık. Bu aktiviteler ile bir gün içerisinde at binebilir, tekne gezisine katılabilir, Atv sürebilir, rafting yapabilir, muhteşemler yemekler yiyebilir yada yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Operatörümüz bunu günübirlik tur seçenekleri ile sağlar. Bu seçenekler yılın 365 günü binlerce insanın keyifle katıldığı, güzel zamanlar geçirdiği sosyal ortamlara girişinizi sağlar. Bu organizasyonları şimdilik Ankara ve İstanbul’a sunabiliyoruz. Siz de farklı etkinlikler yaparak yeni hobilere sahip olabilirsiniz. Üstelik bunları yapmanız için bütçenizden çok da fazla miktarlar ayırmanıza gerek yok. Neredeyse güzel bir akşam yemeği fiyatına bir gününüzü bir çok güzel bölgeyi görecek şekilde doldurabilirsiniz.

1 günde yapabilecekleriniz sadece normal dönemler için değil, Ramazan bayramı aktiviteleri, Kurban bayramı aktiviteleri ve diğer özel günler için de değerlendirilebilir.

Belki aracınızla gittiğinizde sadece yakıta harcayacağınız bu rakamlara hem gezecek, hem eğlenecek, hem yiyip içeceksiniz. Üstelik sizi ulaştırdığımız her noktada bir çok farklı sürprizle karşılaşacaksınız.

İşini severek yapan bir ekibin hazırlamış olduğu bu organizasyonlarda hataya yer yok. Her detayı gezginlerimiz için aylar öncesinden işleyip, sıralayıp program haline getiriyoruz. Bu durum ailemize katılan herkese güven veriyor. Sağlamış olduğumuz hizmetlere ulaşımı da dahil ederek direksiyon yorgunluğundan da sizleri kurtarıyoruz.

Aradığınız aktivite her ne olursa olsun www.buskirala.com’da mutlaka vardır. Şimdi görün, inceleyin ve aklınıza gelen her türlü soru için bize ulaşın.